Menüü

KÜÜNETEHNIK

Meie küünetehnikud kasutavad geellakkimisel Cuccio Colour Veneer sarja tooteid.

Professionaalse käte- ja jalahoolduse tootesarja CUCCIO loojad Anthony ja Roberta Cuccio on tõelised visionäärid ja trendiloojad tänapäeva ilumaailmas. See ettevõtlik paar ehitas üles oma firma Star Nail kõigest kohvritäiest ilutoodetest aastal 1981, Venice Beachil Calfiornias ning juba 1986 aastal pälvis Star Nail „Aasta ettevõtja“ tiitli. Põhinedes oma laialdastele teadmistele ja kogemustele, otsivad nad pidevalt erinevaid võimalusi ilumaailma rikastamiseks ja uute trendide loomiseks. Nende missiooniks on arendada ja toota kõrge kvaliteediga innovatiivseid tooteid mis aitavad küünetehnikutel olla edukad ja nautida oma eriala ning nende kliendid saaksid nautida parimaid hooldusi. Cuccio tooteid kasutatakse parimates salongides ja spa-des üle maailma.

1999. aastal laienes Star Nail’i tooteportfell CUCCIO NATURALÉ kaubamärgi näol, mis oli üks esimesi looduslikel toimeainetel põhinev küünte-, käte- ja jalahooldustoodete sari maailmas. Anthony Cuccio isiklikud kogemused, tema Itaalia taust ja visiidid Itaaliasse olid nende toodete peamiseks inspiratsiooniks. Cuccio Naturale tootesari sai loodud, et tõsta tava maniküüri ja pediküüri hooldused kõrgemale tasemele. Luksuslik sari on loodud kõrgkvaliteetsetest toimeainetest tagamaks parima võimaliku tulemuse. Cuccio Naturale hooldustoodete krooniks on kuus erinevat aroomi, mis on ispireeritud Toscana piirkonna puuviljadest ja taimedest. Kõik aroomi andvad looduslikud ekstraktid pakuvad igale kliendile võimalikult individuaalset hooldust erinevate nahaprobleemide lahendamiseks. Cuccio Naturale tooted on loodud, pakkumaks parimat kvaliteeti ja professionaalset hooldust nii salongis kui ka koduseks kasutamiseks.Cuccio Naturalé tooteid ei ole kunagi loomade peal testitud ning tootja seisab jätkuvalt selle eest, et loomtestimine maailmas lõppeks

Kõik Cuccio tooted on läbinud pikaajalise loomisprotsessi, mille käigus on neisse valitud vaid parimad koostisosad tagamaks küllusliku ja toimiva tootevaliku.