Menüü

MASSÖÖR

Meie massöör pakub Teile järgnevaid massaaže:

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka lokaalselt. Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

Meemassaaž on pärit Tiibetist. Mett kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja patsiendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed.
Meemassaaž ei sobi mee allergikutele ega tiheda karvkattega inimestele. Masseeritav peab olema puhas ja kreemitamata. Enne protseduuri ei soovitata süüa, meemassaaži järgselt on soovitav juua taimeteed.

Kupumassaažis kasutatakse masseeriva efekti saavutamiseks kuppusid. Kupumassaaž kiirendab lümfi- ja vereringet, tekitades kauakestva hüpereemia ning on väga sobilik külmetushaiguste, krooniliste liigesprobleemide ja tselluliidi raviks. Vaakum vähendab lihaspingeid, trimmib nahka ja puhastab poore, tõstab naha kaitse- ja regeneratsioonivõimet ning akupunktuuripunktide reaktsioone.

Stressiturja massaaz 30 minutit

Stressiturja aroomimassaaž on meeldiv, töövõimet taastav hoolitsus turjale kui pingeterohkeimale piirkonnale.
Stressituri tähendab turja, õlgade ja kuklapiirkonna pingetest tingitud valu, käte ja sõrmede tuimaks muutumist, tennise küünarnukki, peavalu jne. Valu annab märku liigsest koormusest, stressist ja lihaspingest ning teavitab vajadusest teha midagi enda heaks.
Massaaž maandab stressi ja lihaspinge, leevendab valu, parandab vereringet ja ainevahetust ning taastab töövõime. Ei ole soovitatav rasedatele ja imetavatele emadele.

Laavakivimassaaž

Pakume teile laavakivimassaaži mis ühendab lihtsat, õrna ning iidset massaaži, kivide jõudu ja energiat andvate omadustega.
Läbi massaaži suunatakse Teis olev energia sinna, kus seda kõige enam vajate , mistõttu on iga massaaž täielikult individuaalne!
Lõõgastav massaaž leevendab pingeid ning läbi energiakanalite stimuleerimise mõjutab kogu keha ja vaimu!
Pärast protseduuri tunnete end märgatavalt rahulikumalt, hingamine on muutunud sügavamaks ning naha toonus ja elastsus on paranenud tänu taaselustatud perifeersele vereringele!
Nautige iidse massaaži vapustavat mõju, mis kustutab stressimustrid Teie enesetundest!

Kehahooldused:

La Biosthetique Detox Body 90 min
Imeline protseduur toksiinide väljutamiseks, mille käigus kooritakse keha põhjalikult happelise koorija ja siidikindaga. Seejärel kantakse nahale kerget õhetust tekitav tselluliidihoolduskreem ja õli koos detox massaažiga. Lõpetuseks reitele kompressioonmähis, mille ajal saate nautida rahustavat teed! Detox Body kehahooldus stimuleerib naha ainevahetust, soodustades liigsete jääkainete eemaldumist organismist. Protseduur toniseerib Teie nahka, jättes selle siidiselt siledaks.

Dermosthetique Forme-Actif silendav hooldus kehale 60 minutit

Imeline protseduur saavutamaks siidiselt pehme nahk. Keha põhjalikult happelise koorija ja siidikindaga. Seejärel kantakse kehale vastavalt vajadusele kas niisutav silendav või salendav tselluliidivastane kehakreem. Lõpetuseks reitele kompressioonmähis. Tulemuseks siledam ja siidisem nahk.

Dermosthetique Forme-Actif dekoltee ja büsti hooldus 30 minutit

Kaunilt siledam ja pinguldatum nahk kaelal, dekolteel ja rindadel tänu lõõgastava massaazi
ja pinguldava mähise kombinatsioonile. Piirkond puhastatakse puhastusvahu ja toonikuga. Seejärel kantakse nahale rakuaktiivne dekoltee ja kaelakreem ning mähitakse piirkond kilesse, mille ajal teostatakse kätemassaaz.

Dermosthetique Forme-Actif noorendav kätehooldus 15 minutit

Meie käte nahk on kõige rohkem igapäevast stressi taluv osa kehast- tihe pesemine ja mehhaanilised kahjustused muudavad käte naha tundlikuks ja kuivaks. Lõõgastav kätemassaaz rakuaktiivse vananemisvastase kreemiga muudab käed koheselt pehmeks ja parandab nende väljanägemist-nahk muutub säravaks ja klaariks. Hoolduse käigus kõigepealt kooritakse nahk koorijaga, millele järgneb massaaz noorendava kätekreemiga ja soe kompress.

PS! Noorendavat kätehooldust ja dekoltee/büsti hooldust on võimalik soovi korral kombineerida, siis ajakulu umbes 40-45 minutit ja hinnaks 27.-

UUS! Tselluliidimassaž 60 min

Tselluliidimassaaž on tõhus hooldus kogu kehale, mille eesmärgiks on nahaaluse rasvkoe vähendamine,
figuuri korrigeerimine, organismi puhastamine ja kogu keha lõõgastamine.

Spetsiaalsete massaaživõtete, kuppude (soovi korral ka ilma) ja eeterlike õlide abiga taastatakse probleemse piirkonna
naha elastsus, ainevahetus ning elavdatakse vereringet.
Kauni tulemuse saavutamiseks on vajalik läbida pikem ravikuur.
Sobib ka profülaktilisel eesmärgil vältimaks rasvaladestuste tekkimist.

Tselluliidimassaaži on võimalik saada ka koos põhjalikuma seljamassaažiga 90 min